הכנה לבגרות באינטרנט

מהו קורס אונליין/קורס ברשת?

קורס אונליין, או קורס מקוון, הוא קורס שנלמד עצמאית על ידי הלומד דרך האינטרנט.

 

מהם היתרונות של קורס מקוון (קורס אונליין)?

דרך קורס מקוון מתאפשרת הן גמישות בלמידה והן למידה בהתאמה אישית. התלמיד יכול ללמוד מתי שהוא רוצה והיכן שהוא רוצה וכן לבחור ללמוד או לחזור על החומר בנושאים שהוא צריך בלבד ובקצב שמותאם לו.

 

מהם קורסי האונליין של אתר "GOOL בגרויות"?

באתר "GOOL בגרויות" תמצאו מבחר של אלפי סרטונים, שיעורים ותרגילים מרמת הבסיס ועד רמת בחינת הבגרות. הסרטונים מועברים על ידי מורים מומחים לבגרות שילמדו אתכם כל מה שצריך מרגע זה ועד הבגרות.

כל השיעורים והתרגילים מוגשים בסרטונים כך שאתם רואים את כל התהליכים בצורה שיטתית פשוטה וברורה ממש כפי שנעשה בשיעור פרטי.

בנוסף, תקבלו מרתון בחינות בגרות הכולל פתרון בחינות בגרות משנים קודמות ופתרון בחינות לדוגמה שאנחנו חיברנו (מתכונות). כל הבחינות פתורות גם הן בסרטונים.

בתחום הפסיכומטרי, מכיל האתר את קורס הפסיכומטרי אונליין המקיף והטוב ביותר בארץ. הקורס בן כ-140 שעות וידאו והוא נותן מענה מלא להכנה לבחינה הפסיכומטרית ללא צורך בהוצאת אלפי שקלים על קורס הכנה.

 

מהם יתרונות הלימוד באמצעות אתר GOOL בגרויות?

 

 • ללמוד מהטובים ביותר - אצלנו תמצאו רק מורים ברמה הכי גבוהה שיש. זה אומר שבאמת תבינו את החומר.
 • לחסוך המון זמן יקר –  זמן הלימוד באתר קצר פי 2 ויותר מלמידה עצמאית.
 • לחסוך המון המון כסף - אתר GOOL חוסך לכם המון שעות לימוד וחוסך לכם כישלונות שעולים אחר כך מאד ביוקר בזמן למידה למבחן חוזר.
 • לחסוך סבל - במקום לשבור את הראש בקיר או להיות מתוסכל מציונים נמוכים או כישלונות, אתר GOOL עוזר לך להשיג ציונים גבוהים ולהצליח בגדול.
 • מכל מקום ובכל זמן - לכל אחד יש זמן שבו הוא בשיא הריכוז. באתר GOOL אפשר ללמוד בכל זמן שמתאים לך ומכל מקום. זה הדבר המושלם.
 • הסבר תיאורטי לכל נושא ונושא ותרגול נרחב – האתר מכיל אלפי סרטונים המכילים את כל התיאוריה הנדרשת לבחינות הבגרות במקצועות השונים ותרגול רב. הסרטונים ערוכים כך שהתלמידים רואים את התהליכים בצורה מובנית, שיטתית ופשוטה, ממש כמו בשיעור פרטי, והכל בזמן ובקצב של התלמיד. הסרטונים באתר ניתנים לצפייה מכל מחשב, טאבלט או סלולרי.
 • ספר קורס – כל קורס מלווה בספר קורס הניתן להורדה בחינם ולהדפסה. הספר מכיל, בין השאר, את כל התרגילים הנפתרים בסרטונים.
 • בחינות בגרות לדוגמה – בכל מקצוע קיימות (בחלק מהמקצועות עדיין בהכנה) בחינות מתכונת מקוריות לדוגמה ובחינות בגרות משנים קודמות. כל הפתרונות לבחינות מוצגים בסרטונים.
 • שקט נפשי – הלימוד באתר תורם לכל תלמיד באשר הוא, בין אם נעדר משיעור/ים וזקוק להשלמת חומר הלימוד, בין אם מתקשה בנושא מסוים ובין אם מעוניין בתגבור ותרגול נוסף, למשל לקראת בחינה.

 

האם ישנם ספרי לימוד בקורס באתר "GOOL בגרויות"?

כל קורס באתר מלווה בספר קורס הניתן להורדה ללא עלות (גם ללא מנוי לאתר). בכל עמוד קורס נמצא קישור ישיר לפתיחת/הורדת הספרים.

הספרים כוללים מבחר של אלפי תרגילים מרמת הבסיס ועד רמת מבחני הבגרות. כל התרגילים בספר פתורים בסרטוני וידאו כחלק מקורסי האונליין שלנו.

במתמטיקה, פרט לספרי הקורס תמצאו גם ספרי בחינות בגרות הכוללים בגרויות משנים קודמות ובחינות לדוגמה שחיבר צוות אתר GOOL. כל הבחינות בספרי הבגרויות גם כן פתורות בסרטוני וידאו כחלק מקורסי האונליין שלנו.

 

האם לאתר "GOOL בגרויות" יש את אישור משרד החינוך?

כן. אתר "GOOL בגרויות" הוא האתר היחיד בעל אישור משרד החינוך לסביבה מתוקשבת. תהליך קבלת האישור, שארך כ-3 שנים, כלל בחינה מדוקדקת של התכנים באתר והתאמתם לדרישות משרד החינוך.

 

מיהם המורים באתר "GOOL בגרויות"?

על מנת להצליח בבגרות אתם חייבים מורה מומחה. מורה שמלמד פשוט וברור.

ב- GOOL בגרויות הבאנו אליכם בדיוק את המורה הזה.

 • בעלי תואר שני ומעלה.
 • בעלי ניסיון של שנים רבות בהכנה לבגרות, בבתי ספר תיכון ובבתי ספר פרטיים.
 • בעלי ניסיון בבדיקת בחינות בגרות.
 • מסבירים את החומר בצורה פשוטה וברורה, מול העיניים שלכם, כמו בשיעור פרטי.
 • בעלי משובים מעולים מהתלמידים לאורך שנים.
 • אכפתיים, שרואים את הצלחת התלמיד כהצלחתם.

לצפייה בצוות המורים לחצו כאן

 

השלמת בגרויות ללקויי למידה - האם הקורסים באתר "GOOL בגרויות" מתאימים ללקויי למידה?

הקורסים באתר מתאימים ביותר ללקויי למידה. לאתר ישנה יועצת המתמחה בהנגשת תכנים ללקויי למידה ומרכזי לימוד רבים ללקויי למידה בארץ עובדים עם האתר בשגרה ונמצאים בין הממליצים העיקריים על האתר.

היתרון הגדול ללקויי למידה הוא, שהם יכולים לעצור את הסרטונים ו/או לחזור עליהם כמה שרוצים במידה ואיבדו את הריכוז בעת הצפייה.

 

כיצד כדאי ללמוד באתר?

אתר "GOOL בגרויות" מכיל הן סרטוני תיאוריה והן סרטונים עם פתרונות לתרגילים, מרמת הבסיס ועד רמת הבגרות. מומלץ לצפות בסרטוני התיאוריה במלואם ובתרגיל-שניים הראשונים. לאחר מכן מומלץ לנסות את התרגילים לבד ורק אחר כך לצפות בסרטוני הפתרון. אפשר גם להתחיל לצפות בסרטון ולאחר שמקבלים מושג מסוים כיצד להתחיל את השאלה, לעצור את הסרטון ולנסות לפתור לבד.

בשאלות המופיעות במתכונות או בבגרויות משנים קודמות מומלץ לנסות קודם לפתור את השאלות לבד ורק לאחר כמה ניסיונות (במידה ולא מצליחים את השאלה) לצפות בסרטונים.

 

האם אזדקק למורה פרטי במקביל לתהליך הלמידה באתר?

מי שלומד את כל התכנים מהאתר, כולל ביצוע חזרות דרך בחינות המתכונת שחיברנו ודרך תרגול הבגרויות משנים קודמות, יכול ללמוד ולגשת לבגרות לבדו (רק לא לשכוח להירשם לבחינה – זה לא כלול באתר...).

כך שבעצם, הלימוד באתר גם חוסך לכם מאות עד אלפי שקלים על שיעורים פרטיים!

איזה מקצוע מאתגר אתכם?

לנסות זה בחינם

אל תקשיבו לנו

תקשיבו לתלמידים שלנו

המלצתי לתלמידים שלי להשתמש ב- GOOL , יש שם משהו אדיר, מאוד מסודר ומובנה ככה שהתלמידים באמת מבינים!

כל המבחנים שלי ב- ט' היו נכשלים. המורה שלי המליץ לי על GOOL ופעם ראשונה שקיבלתי 100 במבחן במתמטיקה!

הבחירה הרשמית של מיטב התיכונים בארץ

רוצים להצליח בתנאים שלכם?

בואו נתחיל עכשיו