אודות

מי אנחנו?

לימודים אונליין

אתר GOOL הוקם בשנת 2008 על מנת לעזור לסטודנטים להגשים את שאיפותיהם האקדמיות. בשנת 2012 הושק אתר הבגרויות של GOOL על מנת לתת מענה גם לתלמידי התיכון הניגשים לבגרויות ולמשלימי הבגרויות. כיום GOOL הוא אתר הלימודים המקוונים הגדול והמוביל בישראל עם עשרות אלפי מנויים, הן באקדמיה והן בתיכונים. האתר הוביל בשנים האחרונות מהפיכה בעולם הלימודים האקדמיים והתיכוניים ושינוי של ממש בתרבות הלמידה ואף השתלב בתוכניות של משרד החינוך כחלק מתהליכי ההוראה.

ללמוד מהטובים ביותר

ב - GOOL אנו מאמינים כי המורה הוא המרכיב החשוב ביותר בכל קורס. הוא האחראי שבסופו של יום תבינו את החומר ותצליחו במבחן.כן, בחרנו את המורים הטובים ביותר, בעלי תואר שני ומעלה, מעל 10 שנות ניסיון בהוראה ובעלי משובים מעולים מתלמידים לאורך שנים.למעבר לנבחרת המורים לחצו כאן.

מה מקבל סטודנט במנוי לאתר?

קורסים אונליין

אתר הבגרויות מכיל אלפי סרטונים, שבהם הסברים ותרגילים על כל חומר הלימוד הנדרש על מנת לעבור בהצלחה את בחינות הבגרות. הקורסים ניתנים לצפייה באתר, בטאבלט או בסלולרי. ללא הגבלה.

הסבר תיאורטי לכל נושא ונושא ותרגול נרחב

ההסברים באתר בהירים וידידותיים וכוללים את כל התיאוריה הנדרשת – לאתר אישור משרד החינוך לסביבה מתוקשבת. התרגול מתחיל מרמת הבסיס ועד רמת הבחינה ולכן יכול לשמש את תלמידי התיכון לכל אורך שנות התיכון או את משלימי הבגרויות. כל התכנים מוגשים בסרטונים כך שהתלמידים יכולים לראות את התהליכים בצורה מובנית, שיטתית ופשוטה. ממש כפי שנעשה בשיעור פרטי, והכל בזמן ובקצב של התלמיד.

ספר הקורס

כל קורס באתר מלווה בספר קורס שניתן להורדה בחינם ולהדפסה. התרגילים הנפתרים בסרטונים מופיעים בספר ומלווים בתשובות סופיות. תלמיד המנוי לאתר מקבל גישה לפתרונות מלאים בסרטונים לכל התרגילים בספר.

בחינות מתכונת

מעבר לכל החומר הנדרש לבגרות, באתר ישנו ספר עם מתכונות לדוגמא, בעזרתן יכול התלמיד לחזור על כל החומר לפני בחינות המגן והבגרות. גם ספר המתכונות ניתן להורדה בחינם והדפסה. תלמיד המנוי לאתר מקבל גישה לפתרונות מלאים בסרטונים לכל התרגילים גם בספר המתכונות.

חסכון בכסף

עלות קורס באתר היא כעלות של 2-3 שיעורים פרטיים. בעלות זו מקבל התלמיד קורס מלא המכיל את כל חומר הלימוד ותרגול רב בהיקף של עשרות עד מאות שעות של סרטונים

חסכון בזמן

ההסברים באתר ממוקדים ומותאמים לדרישות משרד החינוך. המרצה גם מלמד את החומר, גם מדגיש את הטעויות הנפוצות של תלמידים וכיצד להימנע מהן וגם עונה על רוב השאלות שתלמידים לרוב שואלים במהלך הלימוד. לפיכך למידה מהאתר מקצרת מאוד את תהליך הלמידה.

שקט נפשי

הלימוד באתר תורם לכל תלמיד באשר הוא, בין אם נעדר משיעור/ים וזקוק להשלמת חומר הלימוד, בין אם מתקשה בנושא מסוים ובין אם מעוניין בתגבור ותרגול נוסף, למשל לקראת בחינות, בחינת המגן ובחינת הבגרות.

לקוחותינו

האתר מיום היווסדו מקיים שיתופי פעולה עם מרבית המוסדות האקדמיים בארץ ועם מאות תיכונים. ביניהם:

מוסדות אקדמאיים מאוניברסיטת תל אביב, הטכניון, אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת בר אילן, המסלול האקדמי המכללה למנהל, המכללה האקדמית אפקה, המכללה האקדמית ספיר, מכון טכנולוגי חולון, מכללת שנקר, המכללה האקדמית עמק יזרעאל ועוד

תיכוניים שז"ר בת-ים, הראל מבשרת ציון, מכבים רעות, אורט טכניקום גבעתיים, אורט שפירא נתניה, תיכון בית ג'אן, תיכון שוהם, בן גוריון נס ציונה, אליאנס חיפה, אמי"ת המר רחובות, קוגל חולון, תיכון הכפר הירוק, מקיף גילה ירושלים, אורט כללי בית שאן, אולפנת חן במדבר באר שבע, תיכון כדורי, בן צבי קרית אונו ועוד רבים

מוסדות נוספים צה"ל, שירות בתי הסוהר, חברת קידום. במסגרת שיתופי הפעולה רוכשים המוסדות מנוי עבור כלל התלמידים או עבור אוכלוסיות חלשות בלבד כגון תלמידים לקויי למידה. במקרים אחרים המוסד מסבסד את המחיר לתלמיד על ידי הפצת האתר בין תלמידיו. מוסדות ו/או תיכונים המעוניינים לשתף עימנו פעולה מוזמנים ליצור קשר ב דף צור קשר

תרומה לקהילה האתר תורם באופן קבוע מנויים ללא עלות למספר עמותות וגופים בארץ, ביניהם פנימיות של ילדים בסיכון, עמותת ילדים בסיכון ואף לכל התלמידים בארץ המאושפזים במחלקות השונות בבתי החולים או הנאלצים להישאר בביתם עקב מחלות/טיפולים רפואיים ממושכים. באם הינך תלמיד מאושפז או שנאלץ להיעדר ממושכות מבית הספר בגין מצב רפואי פנה אלינו לבירור זכאותך למנוי ללא עלות ב דף צור קשר

צוות האתר

גיא סלומון

בעלים ויועץ פדגוגי

יוחאי טוויג

מנכ"ל

מור איזנשטיין

מנהלת האתר ושירות לקוחות

אלעזר רוזנווסר

צוות אתר בגרויות

אורנה כהנא

יועצת חינוכית ומומחית להנגשת תכנים לאוכלוסיות מיוחדות

מאריאלה פיקסלר

מנהלת קשרי לקוחות

איזה מקצוע מאתגר אתכם?

לנסות זה בחינם

אל תקשיבו לנו

תקשיבו לתלמידים שלנו

המלצתי לתלמידים שלי להשתמש ב- GOOL , יש שם משהו אדיר, מאוד מסודר ומובנה ככה שהתלמידים באמת מבינים!

כל המבחנים שלי ב- ט' היו נכשלים. המורה שלי המליץ לי על GOOL ופעם ראשונה שקיבלתי 100 במבחן במתמטיקה!

הבחירה הרשמית של מיטב התיכונים בארץ

רוצים להצליח בתנאים שלכם?

בואו נתחיל עכשיו