שאלון 381

מר מרצה כללי
החל מ - 249
48 שעות החזר כספי מובטח
כולל:
99 שעות וידיאו. הסברים ותרגילים
צפייה ממחשב, טאבלט או סלולרי
בניית תוכנית לימודים אישית
תמיכה של מורה מומחה בוואטסאפ
יש לך קופון?

תוכן הקורס

להורדת מיקוד קיץ 2021

פרק 1 משוואות ממעלה ראשונה
מהי משוואה, משווקות שקולות, הגדרת פתרון של משוואה, משוואות לא מסודרות, משוואות עם פתיחת סוגריים, משוואות מיוחדות עם אינסוף פתרונות ואף פתרון, משוואות עם מכנה מספרי, משוואות עם נעלם במכנה, מערכת משוואות ליניאריות עם שני משתנים, פתרון גרפי של שתי משוואות, פתרון אלגברי של שתי משוואות, פתרון בעיות מילוליות עם מערכת משוואות.
פרק 2 משוואות ממעלה שנייה
הגדרה של משוואה ריבועית, משוואות ריבועיות יסודיות, משוואה חסרת B ומשוואה חסרת C, משוואות ריבועיות לא מסודרות, משוואות ריבועיות עם שברים, מערכת משוואות ריבועיות.
פרק 3 משוואות ממעלה שלישית ומעלה
פרק 4 הפונקציה הקווית
ייצוג גרפי של פונקצית הקו הישר (פונקציה קווית), שיפוע ישר, חישוב שיפוע בשיטת המדרגות, חישוב שיפוע בעזרת נוסחה, שיפוע שלילי של ישר, משוואת הישר, משמעות האיבר החופשי, מציאת משוואת ישר, תחומי חיוביות ושליליות של ישר, חישובי שטחים עם פונקציה קווית.
פרק 5 פונקציות וגרפים
פרק 6 בעיות גדילה ודעיכה
פרק 7 סדרה חשבונית
המושג סדרת מספרים, נוסחת האיבר הכללי, מציאת האיבר הראשון והפרש הסדרה, חיבור משוואות לפי תיאור מילולי, שאלות מילוליות עם סדרה חשבונית, סכום סדרה חשבונית, מציאת איברים לפי סכום סדרה חשבונית.
פרק 8 סדרה הנדסית
נוסחת האיבר הכללי, סיווג סדרות לפי מנת הסדרה, מציאת האיבר הראשון, מציאת מנת הסדרה, מציאת האיבר הראשון ומנת הסדרה יחד, סכום הסדרה הנדסית, שאלות מילוליות עם סדרה הנדסית.
פרק 9 טריגונומטריה במישור - חזרה משאלון 182
פונקצית הסינוס, הקוסינוס, הטנגנס, שאלות עם שני משולשים, משולש שווה שוקיים, מלבן, מעוין, שטח והיקף משולש.
פרק 10 טריגונומטריה במישור לשאלון 381 - ישן
פרק 11 טריגונומטריה במישור - חדש ומעודכן
חזרה על הפונקציות הטריגונומטריות: טנגנס, סינוס וקוסינוס. קטעים מיוחדים במשולשים, תכונות משולש שווה שוקיים, זווית גובה וזווית עומק, שאלות עם יחסי גדלים ושאלות םע אחוזים, המלבן, המעוין, הטרפז (טרפז כללי, טרפז ישר זווית, טרפז שווה שוקיים), מרחקים.
פרק 12 טריגונומטריה במרחב
פרק 13 סטטיסטיקה
פרק 14 הסתברות
פרק 15 התפלגות נורמלית

המלצות תלמידים

המלצות תלמידים שלמדו איתנו

ליעוץ לימודים אישי השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם האפשרי